پیوستن به تیم تولید کننده گان
اکادمی انلاین محک


ما زمینه را برای شما حرفه‌ای ها فراهم می‌سازیم تا در بخش های مختلف دانش خود را با دیگران شریک سازید. تمام دوره های آموزشی به صورت ویدیوی به شکل حرفه‌ای ثبت شده بعدا به دسترس علاقه مندا قرار می‌گیرد. اگر این توانایی را در خود می‌بینید عضو این اکادمی شوید. محک تنها بشتر عرضه محتوا است و تولید کننده را در فروش ان سهیم میکند. محک برای محتوای رایگان هیچ مبلغی را از تولید کننده دریافت نخواهد کرد وهمواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خواهد داد. اگر محتوا خریدنی (برای فروش) باشد و به صورت انحصاری در محک قرار داده شود، 60% از فروش به تولید کننده تقدیم میگردد.


پرسش های متداول


 • آیا در اکادمی محک میتوانم محتوایم را برای فروش عرضه کنم؟
  بله. شما می‌توانید محتوای «آموزشی» خودتان را برای فروش در وب سایت محک ارائه کنید. کپی رایت کلیه ویدئوها تحت حمایت قانونی اکادمی محک خواهد بود و اکادمی محک از حق شما دفاع خواهد کرد . اکادمی محک همواره در تلاش است تا بهترین زیرساخت را در اختیار تولیدکنندگان خود قرار دهد تا بتوانند به طور کامل به تولید پرداخته، روی کیفیت آن تمرکز کنند و از فروش آن کسب درآمد کنند.
 • آیا من در اکادمی محک شاغل خواهم شد؟
  اکادمی محک تنها یک بستر ارائه و فروش محتوا است و هیچ‌یک از تولیدکنندگان به صورت قراردادی یا استخدامی در اکادمی محک «شاغل» نخواهند بود.
 • مدت زمان پاسخگویی اکادمی محک به درخواستها چقدر است؟
  ما همواره بهترین تلاشمان را خواهیم کرد که در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ کلیه درخواستها را ارسال کنیم. اما مدت زمان پاسخگویی به هر درخواست، ۳ روز کاریست.
 • محتوای آموزشی من چقدر می ارزد؟
  ارزش گذاری محتوای تولیدکنندگان به عهده ی خودشان است. اما اکادمی محک بر اساس معیارهای رشد بازار در افغانستان، یک مقدار قیمت را به تولید کننده پیشنهاد خواهد کرد. تولیدکننده میتواند بر اساس سیاست های رقابتی خود، قیمت نهایی را مشخص کند.
 • درصد همکاری با اکادمی محک چگونه است؟
  در صورتی که محتو رایگان باشد، اکادمی محک هیچ مبلغی را از تولیدکننده دریافت نخواهد کرد و همواره بازاریابی را بر روی محتوای آموزشی انجام خواهد داد. اگر محتوا آموزشی خریدنی (برای فروش) باشد و انحصاری در اکادمی محک قرار داده شود، ٪60 از فروش به تولیدکننده تقدیم می‌گردد.
 • نحوه و شرایط تسویه در اکادمی محک چیست ؟
  در پنل مدیریت وب سایت محک، لیست کاملی از فروش، درآمد، میزان بازخورد و تعداد شرکت کنندگان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در تولید آموزش‌های بهتر به شما کمک کند. در صورتی که ۳ روز از پرداخت کاربر گذشته باشد و مبلغ حساب شما بیشتر از 10 هزار افغانی باشد، در هر زمانی که مایل بودید می‌توانید درخواست تسویه‌حساب نمایید. تسویه‌حساب‌ها یک بار در ماه پرداخت خواهند شد که در بیستم هر ماه شما میتوانید فرم درخواست تسویه حساب را به صورت حضوری و یا هم از طریق ایمیل آدرس حساب خود دریافت نمایید.
 • هدف اکادمی محک چیست؟
  هدف اکادمی محک؛ ایجاد فضایی پویا برای تولید محتوای ناب آموزشی، انتقال دانش و یادگیری، کمک به رشد و توسعه آموزش و پرورش در کشور، ایجاد فضاء برای کسب درآمد از دانش و تخصص است.

ما در کنار شما هستیم

اگر سوال دیگری در زمینهٔ تولید دارید می‌توانید از طریق ایمیل support@mahakweb.com و یا هم از طریق شماره های 0202513432 – 0748777070 با ما شریک سازید .


نکات ضروری قبل از عضویت در محک


 • لطفا قبل از عضویت تمام قوانین حاکم در محک و استاندرد های محک را با دقت کامل مطالعه نموده و فایل های ضروری را جهت ادامه روند ثبت عضویت در محک، دانلود نمایید !

 • فایل استاندارد های محک، جهت دانلود اینجا کلیک ! نمایید !

 • فایل فرم عضویت در محک، جهت دانلود اینجا کلیک ! نمایید !


دانلود فایل های فوق جهت معلومات و ادامه ثبت عضویت در محک ضروری می‌باشد !!!